Правда і нічого крім правди: Суд дозволив допитати Порошенка з детектором брехні

0
48

Суд надав дозвіл на проведення перевірки екс-президента Петра Порошенка на поліграфі, остаточне рішення залишається за ним.

Про це повідомили Українській правді у Державному бюро розслідувань.

“Була ухвала суду. Є санкція на проходження Петром Порошенком поліграфа, але тут важливо, що проходження поліграфа може бути лише за його згоди”, – заявили у ДБР.

Нагадаємо, що директор ДБР Роман Труба раніше заявив, що наступний допит Петра Порошенка може бути проведений із застосуванням поліграфа.

Порошенко відповів, що не довіряє ДБР, яке «окупували» колишній заступник голови Адміністрації президента Андрій Портнов з друзями.

Він повідомив, що готовий пройти детектор брехні у прямому ефірі телеканалу Прямий.

Як повідомлялося раніше, речник Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова заявила, що відомству надали 11 проваджень про можливі незаконні дії колишнього керівництва України, в тому числі і екс-президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, вперше Порошенка викликали на допит на 17 липня. Відповідну повістку було оприлюднено 11 липня. Порошенка викликали до ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу “Кузня на Рибальському”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here